Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą startową tegorocznych MISTRZOSTW POLSKI 2017, które odbędą się w dniach 27-29 października 2017 r. we Wrocławiu, w Centrum Sportu i Rekreacji SPORTWERK, znajdującym się przy ul. Kozanowskiej 69. Zgłoszenia prosimy przesyłać do niedzieli 22 października 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
LISTA STARTOWA aktualna na dzień 22 października 2017 r. :
 
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI 2017:
 
KATEGORIA OPEN:
1. Rafał Rykowski (Wrocław)
2. Filip Cygankiewicz (Kraków)
3. Piotr Ostaszyk (Olsztyn)
4. Jacek Czeremużyński (Konstancin-Jeziorna)
5. Maciej Gul (Warszawa)
6. Grzegorz Tiger Sowa (Zielona Góra)
7. Rafał Woźniak (Warszawa)
8. Filip Młynarski (Warszawa)
9. Maciej Grams (Gorzów Wielkopolski)
10. Hubert Górski (Wałbrzych)
11. Paweł Bakun (Puszczykowo)
12. Wojciech Wajda (Rydułtowy)
13. Grzegorz Lorkiewicz (Wrocław)
14. Bartłomiej Lorkiewicz (Wrocław)
15. Daniel Lipowski (Rogóźno)
16. Paweł Wąsowicz (Nakło nad Notecią)
17. Andrzej Lasota
18. Krzysztof Burbo (Bogatynia)
19. Grzegorz Przybysz (Polkowice)
20. Radosław Łopata (Kutno)
21.
 
KATEGORIA KOBIETY:
1. Aleksandra Malasiewicz (Wrocław)
2. Anna Pozlewicz (Wrocław)
3. Katarzyna Mysłek (Wrocław)
4.
 
KATEGORIA AMATORZY:
1. Bartłomiej Bąk Dzierżyński (Lubawka)
2. Grzegorz Wojciechowski (Wałbrzych)
3. Denis Bolewicz (Krzemieniewo)
4. Adam Maćkowiak (Środa Wielkopolska)
5. Marcin Siperek (Warszawa)
6. Rafał Szlązak (Sopot)
7. Damian Choma (Wrocław)
8. Damian Krochmal (Kraków)
9. Adrian Krochmal (Kraków)
10. Andrzej Kulka (Dąbrowa Górnicza)
11. Maciej Mazur (Bolesławiec)
12. Patryk Jacak (Łódź)
13. Piotr Iwasieczko (Jarosław)
14. Krystian Lech (Rzeszów)
15. Tomasz Malmiga (Dąbrowa Górnicza)
16. Anna Pozlewicz (Wrocław)
17. Alan Draus (Wałbrzych)
18. Dawid Jerzyk (Kępno)
19. Krzysztof Grabowiecki (Bełchatów)
20. 
 
KATEGORIA  45+:
1. Grzegorz Tiger Sowa (Zielona Góra)
2. Wojciech Drwięga (Łaziska Górne)
3. Grzegorz Sylwestrzak (Bogatynia)
4. Piotr Ostaszyk (Olsztyn)
5. Jacek Czeremużyński (Konstancin-Jeziorna)
6. Rafał Szlązak (Sopot)
7. Artur Nowogórski (Warszawa)
8. Grzegorz Darul (Bolesławiec)
9. Dariusz Walczak (Gliwice)
10. Mariusz Dudek (Katowice)
11. Daniel Lipowski (Rogóźno)
12. Henryk Rekosz (Brzeg Dolny)
13. Piotr Iwasieczko (Jarosław)
14. Dariusz Muc (Warszawa)
15. 
 
KATEGORIA 50+:
1. Wojciech Drwięga (Łaziska Górne)
2. Grzegorz Sylwestrzak (Bogatynia)
3. Mirosław Kalicki (Warszawa)
4. Krzysztof Grabowiecki (Bełchatów)
5. Dariusz Muc (Warszawa)
6.
 
KATEGORIA U21:
1. Denis Bolewicz (Krzemieniewo)
2. Hubert Górski (Wałbrzych)
3. Dawid Jerzyk (Kępno)
4.
 
MISTRZOSTWA POLSKI 2017 W GRACH PODWÓJNYCH:
 
DEBEL MĘŻCZYZN OPEN:
1. Wojciech Wajda / Grzegorz Przybysz (Rydułtowy/Polkowice)
2. Grzegorz Tiger Sowa / Rafał Rykowski (Zielona Góra/Wrocław)
3. Jacek Czeremużyński / Artur Nowogórski (Konstancin-Jeziorna/Warszawa)
4. Rafał Woźniak / Filip Młynarski (Warszawa)
5. Mirosław Kalicki / Dariusz Walczak (Warszawa/Gliwice)
6. Grzegorz Lorkiewicz / Bartłomiej (Wrocław)
 
DEBEL MĘŻCZYZN AMATORZY:
1. Bartłomiej Bąk Dzierżyński  / Grzegorz Wojciechowski (Lubawka/Wałbrzych)
2. Marcin Wnuk / Michał Kaźmierczak (Suchedniów / Kędzierzyn Koźle)
3. Sebastian Obrycki / Nestor Wasylkowski (Kędzierzyn Koźle / Wrocław)
4. Damian Choma / Jakub Watral (Wrocław)
5. Renata Gumula / Agnieszka Maluszczak (Poznań)
6. Alan Draus / Maciej Ciborski (Wałbrzych / Szczawno-Zdrój)
7. Dawid Jerzyk / Jakub Bejster (Kępno/Świdnica)
8.
 
MIKST:
1. Aleksandra Malasiewicz / Michał Malasiewicz (Wrocław)
2. Anna Pozlewicz / Paweł Pozlewicz (Wrocław)
3. Katarzyna Mysłek / Jakub Watral (Wrocław)
4. Renata Gumula / Grzegorz Przybysz (Poznań/Polkowice)
5. Agnieszka Maluszczak / Wojciech Wajda (Poznań/Rydułtowy)
6.
 
POZOSTAŁE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ: www.pfr.com.pl