Już jutro poznamy Mistrzów Polski 2014 w grach podwójnych Mężczyzn w kat. A i B :-) W pierwszej kategorii swój udział potwierdziło 9 silnych par, a wśród nich są m.in. 3-krotni Deblowi Mistrzowie Polski z roku 2007, 2008 i 2013 - Krzysztof Samonek i Norbert Stolicki, najbardziej doświadczona polska para deblowa.
Natomiast w kategorii B wystąpi 14 debiutujących par i z pewnością czekają nas bardzo interesujące mecze. Najlepszą parę w grze mieszanej poznamy w sobotę.
W sobotę wystartują gry pojedyncze. Wśród Pań zapowiadają się bardzo ciekawe spotkania, gdyż wystąpią m.in. 3 dotychczasowe Mistrzynie Polski. Dowiemy się także kto zostanie pierwszym Mistrzem Polski w kat. U21. W sobotę również swoje gry singlowe rozpoczną Mężczyźni w kategoriach A, B, C, 45+ i zakończą w niedzielę. W kat. A czwarty z rzędu złoty medal będzie starał się zdobyć Krzysztof Samonek, a o tytuł Mistrza Polski kat. B będą walczyć m.in. wszyscy medaliści kat. C z roku ubiegłego. Najbardziej tajemniczą kategorią jest kat. C w której wystąpią zawodnicy pierwszy raz biorący udział w Mistrzostwach Polski. W kat. 45+ tytułu z ubiegłego roku będzie bronił Piotr Seweryn.
 
Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia, wspaniałych Mistrzostw i przede wszystkim wielkiej radości z gry :-)
Wyniki losowania oraz szczegółowy harmonogram gier IMP i DMP 2014 znajdują się na stronie turniejowej: http://www.ravsport.pl/racketlon/index.php/imp-i-dmp-2014