zbior zdjec fairpayce strW dniach 9-10 maja 2015 r. racketloniści z całej Polski wezmą udział w kolejnym turnieju z cyklu Racketlon Super Polish Tour, który odbędzie się w nowoczesnym Parku Rekreacyjno-Sportowym FAIRPLAYCE, znajdującym się przy ul. Bożydara 10 w Poznaniu.
FAIRPLAYCE jest miejscem stworzonym przez pasjonatów racketlona dla wszystkich miłośników sportów rakietowych. W obiekcie znajdują się m.in. wysokiej jakości stoły do tenisa stołowego, korty do badmintona, squasha i tenisa ziemnego. Poza tym można skorzystać z doskonale wyposażonej sali fitnness i siłowni. Obiekt zapewnia również przestronne i komfortowe szatnie.
Hala posiada hotel z 20 pokojami i restaurację oferującą smaczne menu.
Ponadto FAIRPLAYCE jest położony w niezwykle atrakcyjnym i spokojnym miejscu nad Potokiem Różanym, gdzie w otoczeniu zieleni i wśród śpiewu ptaków można wypocząć i zrelaksować się po intensywnym treningu czy długim meczu.
Właściciele obiektu, trenerzy oraz obsługa dbają o to aby w obiekcie panowała przyjazna i miła atmosfera, dzięki której każdy będzie czuł się dobrze spędzając czas w FAIRPLAYCE.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na turniej RACKETLON FAIRPLAYCE CUP 2015 !!! :-)