plakat racketlon cup MINIPolska Federacja Racketlona serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w zbliżającym się turnieju RACKETLON FAIRPLAYCE CUP 2015, który odbędzie się w dniach 9-10 maja 2015 r. w Poznaniu, w klubie FAIRPLAYCE.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do najbliższego PONIEDZIAŁKU 4 MAJA 2015 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na nr tel. 601 624 670.

Formuła turnieju pozwala wziąć w nim udział każdemu - od zawodników grających od dawna, po osoby dopiero rozpoczynające przygodę z racketlonem :-)
Turniej zostanie rozegrany w 6 następujących kategoriach singlowych: Kobiety, Juniorzy, Mężczyźni kat. A, B, C, 45+ oraz w Deblu Open i Mikście.

Dla najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody finansowe lub rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane wartościowe nagrody rzeczowe.

Ogromne doświadczenie organizatorów, którzy czuwali nad przebiegiem Drużynowych i Deblowych Mistrzostw Świata w Racketlonie w 2014 roku, gwarantuje to, że turniej będzie przebiegał sprawnie, szybko, a przede wszystkim w sympatycznej i przyjaznej atmosferze.

Aktualne listy startowe znajdują się tutaj: ravsport.pl/racketlon

Jeśli nie ma Cię jeszcze na liście, nie zwlekaj, zapisz się jeszcze dziś :-) Zapraszamy!!!