Polska Federacja Racketlona serdecznie wszystkich zaprasza do wzięcia udziału w turnieju RACKETLON FAIRPLAYCE CUP 2015, który odbędzie się w dniach 12-13 GRUDNIA 2015 r. w Parku Rekreacyjno-Sportowym FAIRPLAYCE, znajdującym się przy ul. Bożydara 10 w Poznaniu. 
Będzie to ostatni w tym roku turniej z cyklu Racketlon Super Polish Tour, zaliczany do rankingu Polskiej Federacji Racketlona, w najwyższej kategorii A.
 
Turniej zostanie rozegrany w 7 następujących kategoriach singlowych: Kobiety, Juniorzy, Mężczyźni kat. A, B, C, 45+, 50+ oraz w Deblu Open i Mikście.
 
Dla najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane wartościowe nagrody rzeczowe.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na nr tel. 61 828 79 04 lub kom. 664 715 666 do środy 9 grudnia 2015 r.
 
Wszystkie szczegółowe informacje na temat turnieju znajdują się na stronie organizatora: http://www.fairplayce.pl/Racketlon/
 
Zachęcamy wszystkich do zapisów!!! :-)